KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16108015
nr 1610 8015
Elisabeth Ekwall, ej signerad, Stilleben. Olja på duk, 53x42 cm, yttermått inklusive ram: 62x52 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
800 kr
måndag 1 april 2024
kl 19:23:29
300 kr
350 kr
500 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
700 kr
600 kr
700 kr (Budbetjänt)